Güncel
Giriş Tarihi : 21-08-2021 13:54

Siyasetçi-Yazar Ulubey'den aşı çağrısı

Cumhuriyet Halk Partili (CHP) Siyasetçi-Yazar Fatma Ulubey, artan vaka sayılarına karşı vatandaşları uyararak, vatandaşlara aşı çağrısında bulundu.

Siyasetçi-Yazar Ulubey'den aşı çağrısı

Korona virüs (Covid-19) vakalarında yaşanan artış sonrası Siyasetçi-Yazar Fatma Ulubey, daha fazla can kaybının yaşanmaması için vatandaşları aşı olmaya davet etti.

Ulubey, açıklamasında; “Dünyada olduğu gibi ülkemizde ve bölgemizde de Covid-19 salgını henüz kontrol altında değil. Ve ne yazık ki artarak devam ediyor ve herhangi bir bilimsel dayanmayan toplumu endişeye sevk eden gerçek dışı beyanlar salgın ile başarısını olumsuz etkilemektedir. Endişe verici varyantların olduğu bir ortamda aşı oranının düşük olması başta sağlık emekçileri olmak üzere bütün toplum sağlığını tehlikeye sokmaktadır. İlimizde ve bölgemizde aşılama oranı maalesef istenen düzeyde değildir bir an önce tüm vatandaşlarımızdan istirham ederek aşı olmalarını yürekten istiyorum. Artık bir can daha kaybetmek istemiyoruz, lütfen aşı olalım sağlık çalışanlarımıza bilim insanlarımıza güvenelim ve inanalım bu illetten bir an önce kurtulalım hepinize sağlık dolu günler diliyorum'' ifadelerini kullandı.

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA