Güncel
Giriş Tarihi : 19-09-2021 13:28

Eğitim desteğine öğrencilerden yoğun ilgi

Adıyaman Belediyesi tarafından bu yıl üniversite sınavında ilk 20 bine giren merkez, ilçe ve merkeze bağlı köylerde ikamet eden öğrencilere verilecek olan 1000 TL’lik kayıt desteğine başvurular yoğun ilgi görüyor.

Eğitim desteğine öğrencilerden yoğun ilgi

Adıyaman Belediyesi tarafından öğrenciler everilen destekle ilgili bilgi veren yetkililer, şu ana kadar şartları uyan 250’den fazla öğrencinin başvurusunu aldıklarını söyledi.

“Başvurular 20 Eylül Pazartesi günü mesai saati sonu itibarıyla sona erecek”

Hak sahibi öğrencilerin başvurularını son güne bırakmamaları konusunda uyaran yetkililer, “Belediyemiz tarafından bu yıl üniversite sınavında ilk 20 bine girme başarısı gösteren Adıyaman il merkezi ve merkeze bağlı köylerde ikamet eden öğrencilerimize kayıt yaptırmaları durumunda verilecek 1000 TL’lik kayıt masrafı desteğine başvurularımız tamamlanmak üzere. Şu ana kadar 250’den fazla başarılı öğrencimiz bu desteğe başvuru yaptı. 20 Eylül Pazartesi günü mesai saati sonu itibarıyla sona erecek olan başvurularla ilgili bilgi almak isteyen öğrencilerimiz, belediyemizin web sitesini ziyaret edebilir. Şartları uyan ancak hala başvuru yapmamış olan öğrencilerimizi belediyemize bekliyoruz. Bu öğrencilerimizden ricamız, istenilen belgeleri temin ederken özellikle e-Devlet üzerinden alınan kare kodlu belgeleri dosyaya koymaları ve belirtilen tarih olan 20 Eylül 2021 Pazartesi gününden sonra başvuruların sona ereceğine dikkat etmeleridir” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA