Güncel
Giriş Tarihi : 25-11-2021 17:04

Hacıabdullahoğlu: Doğru makyaj malzemeleriyle cilt sağlığını korumak mümkün

New Well Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yıldırım Hacıabdullahoğlu, soğuk havanın etkisiyle cilt hassasiyetlerinin artması kişileri doğru cilt bakım ve kozmetik ürünleri arayışına yönlendiğini söyledi.

Hacıabdullahoğlu: Doğru makyaj malzemeleriyle cilt sağlığını korumak mümkün

Yıldırım Hacıabdullahoğlu, “Cildimize uyguladığımız kozmetik ürünleri kullanmadan önce cilde zarar vermeyecek ürünlerin araştırılarak satın alınmasını öneriyoruz. Doğru makyaj malzemeleriyle cilt sağlığını korumak mümkün” diyerek, ürün seçiminin önemine dikkat çekti.

Hacıabdullahoğlu, Pandeminin oluşturduğu kaygı ve stresle tahrip olan cilt, çevresel faktörlerin de etkisiyle aşırı kuruma ve yıpranma sorunlarıyla mücadele ediyor. Soğuyan havalar ise cildin savunma gücünü yitirmesine neden oluğunu dile getirdi.

Ani sıcaklık düşüşlerinin yaşandığı kış aylarının cilt sağlığını derinden etkilediğini belirten New Well Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yıldırım Hacıabdullahoğlu, “Özellikle kış mevsiminde cilt tipine uygun ürün seçimi çok önemli. Bu yüzden New Well olarak kullanıcılarımızın hassasiyetini önceliğimiz kabul ederek parafin ve koruyucu içermeyen, çeşitli vitaminlerle zenginleştirdiğimiz nemlendiricilerimizle cilt sağlığını koruyan ürünler üretiyoruz. Makyaj malzemelerinin de tüm gün cildimize nüfuz ettiğinin bilinciyle aynı misyonu kozmetik ürünlerde de uyguluyoruz. Cildimize uyguladığımız kozmetik ürünleri kullanmadan önce cilde zarar vermeyecek ürünlerin araştırılarak satın alınmasını öneriyoruz” dedi.

“Dış etkenlere karşı sağlam bir cilt dokusu elde etmek mümkün”

Sağlıklı bir cilt için doğru bakım ürünlerinin düzenli olarak kullanılması gerektiğine değinen Yıldırım Hacıabdullahoğlu, “Cildimiz sağlığımızın aynadaki yansımasıdır. Sağlam bir cilt dokusu, dışarıdan gelebilecek hasarlara karsı kritik bir rol üstleniyor. Bu noktada düzenli cilt bakımı alışkanlığı kazanarak cildimizi korumanın mümkün olduğunu düşünüyoruz ve 35 yılı aşkın tecrübemizle müşterilerimize cilt sağlığını korumayı ilke edinen geniş̧ bir ürün yelpazesi sunuyoruz” diye konuştu.

“Güneş koruma faktörlü ürünleri makyaj malzemeleriyle buluşturuyoruz” 

Havaların soğumasıyla günesin görünürlüğünü kaybetmesinin koruma faktörlü bakım ürünlerine yeterli önemin verilmemesine neden olduğunu kaydeden Yıldırım Hacıabdullahoğlu, “Kış mevsiminin gelmesiyle güneş̧ koruma faktörlü bakım ürünleri rafa kaldırılıyor. Bu yüzden güneş̧ koruma faktörlü ürün kullanımını makyaj malzemelerimizle de buluşturarak dört mevsime uygun kozmetik ürünler sunuyoruz. Cildin nefes alması için kaliteli ve doğru makyaj ürünlerinin kullanılması gerekiyor. Bu ürünlerin yüksek kapatıcılık özelliğiyle etkili sonuçlar elde edilebiliyor. Ancak ruj, far, fondöten gibi renkli kozmetik ürünlerinin de cilt sağlığımız için önemini esas alarak makyaj malzemelerimizi cildin ihtiyacı olan vitaminlerden üretiyoruz ve bu sayede kişilerin günlük bakım ihtiyacını da karşılıyoruz” ifadelerini kullandı.

“Tüketicilerin hayatını kolaylaştırıyor”

Nemlendiricilerin cildin gençliğini ve tazeliğini korumaya yardımcı en önemli ürünler arasında yer aldığını kaydeden Yıldırım Hacıabdullahoğlu, “New Well olarak ruj, far, fondöten gibi renkli kozmetik ürünlerinin yanı sıra cilt bakım ürünleriyle de tüketicilerin bakım ihtiyaçlarına sağlıklı çözümler getiriyoruz. Farklı cilt tiplerine özel geliştirdiğimiz ürünlerle cildin nem dengesini koruyoruz. Cilt bariyerinin esnek kalmasına yardımcı olurken, cildin doğal bir ışıltı kazanmasını da destekliyoruz. Hyaluronik asit, C vitamini içeren kremlerimizin yanı sıra antioksidan açısından zengin argan yağı içeren ürünlerimizle günlük cilt bakımını tek bir kutuda buluşturuyoruz” dedi.

New Well ürünlerinin hayvanlar üzerinde test edilmediğinin altını çizen Yıldırım Hacıabdullahoğlu, son olarak: “Canlıların yasam özgürlüğünü savunurken, bu yaklaşımımızla tüketicilerimizle de duygusal bir bağ̆ kuruyoruz” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Adıyaman'ın En Başarılı Belediyesi Sizce Hangisi?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA