İlçenin prestij caddelerinden olan Mustafa Kemal ve Filistin caddesinde ışıklandırma çalışmaları yapıldı. Modern ışıklarla donatılan caddeler yeni bir görünüme kavuştu.
Kahta’nın şehir estetiğine yönelik birçok çalışmaya imza atan Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, ilçenin en önemli caddelerini dekoratif ışıklandırma ile daha modern bir hale getirdi. 
Sosyal, kültürel-sanat ve sportif anlamda birçok projeyi Kahta halkının hizmetine sunan Kahta Belediyesi, kentin üstyapısına yönelik çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor.
Modern dokunuşlarla ilçenin en önemli caddelerini dekoratif ışıklandırma ile daha modern ve keyifli bir hale getiren Kahta Belediyesi, yeni ışıklandırma sistemleri ile aydınlık ve keyifli bir ilçe görünümü kazandırdı.
Kahta aydınlık ve modern bir ilçe görünümü kazandı  
Vatandaşların yeni aydınlatma sisteminden memnun olduğunu ifade eden Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı,"Kahta Belediyesi olarak kentimizi daha modern bir görünüme kavuşturmak için ilçemizin dört bir tarafında çalışmalarımızı yürütüyoruz. İlçemizin en işlek caddeleri ve ilçemizin girişi olan Mustafa Kemal Caddesi ve Hastane Caddesi olarak adlandırılan Filistin caddesinde dekoratif aydınlatma ve Mustafa Kemal Caddemizin orta refüjde bulunan ağaçların aydınlatılması çalışmalarını tamamladık. Vatandaşlarımızdan olumlu geri dönüşler alıyoruz. Halkımıza ve İlçemize hayırlı olsun."dedi.
 

Kaynak : PHA